Tel:  (05) 6401 460, E-mail

NOVICE JUDO

22.10.- Kup Una Bihać

V soboto 22.10. se je v Bihaću – Bosna in Hercegovina odvijal judo turnir Kup Una Bihać. Naš Nik Prunk je dosegel 1. mesto. Tudi ostali tekmovalci Judo kluba 14. maj Marezige so dosegli lepe uvrstitve; zlato medaljo sta osvojila Nik Prunk in Sabina Zorman, srebrni medalji sta osvojila brat in sestra Sergej in Ana Marčeta, bronastih medalj pa so se veselili: Mirela Porčič, Dane Štefanič, Blaž Vadnjal Stojanovič, Enej Sluga, Mark Rožac, Jaša Babič in Luka Perkovič.

POKAL KOPRA 2016 – Nik Prunk je dosegel 1. mesto v kategoriji U14 do 60 kg

V nedeljo 16.10. se je odvijal judo turnir Pokal Kopra 2016, kjer je nastopalo 464 tekmovalcev iz 53 klubov in petih držav: Slovenija, Italija, Hrvaška, Avstrija in Bosna. Dokazali so se tudi naši tekmovalci - Judo Klub Marezige. Prvo mesto so vsak v svoji kategoriji dosegli: Nik Prunk, Jan Nabernik in Alex De Faveri. Druga mesta so dosegli: Ana Marčeta in Blaž Vadnjal. Tretja mesta: Sergej Marčeta, Matija Deržek, Sara Rožac, Nika Horvat, Davud Porčič, Bernard Jakaj in Luka Perkovič. Čestitamo!

7.2.16 DRŽAVNO PRVENSTVO

V nedeljo 7.2.16 je bila v Mariboru tekma za državno prvenstvo. Nik Prunk je postal državni prvak v kategoriji U14 do 66 kg. Tekma je bila težka saj je imel kar 20 močnih konkurentov. Boril se je v 5 borbah in vse zmagal.

20.12.15 POKAL TRSTA

V nedeljo 20.12.15 je Nik Prunk na pokalu za mesto Trst zasedel odlično prvo mesto v kategoriji U13 do 60kg.

21.6.15 Turnir prijateljstva Krk

Na mednarodni prijateljski tekmi na Krku je Nik Prunk

osvojil 1.mesto v njegovi kategoriji.

7.6.15 Pokal Milj

Tekma za Pokal Milj je potekala pri naših zahodnih sosedih, le par minut vožnje od slovenske meje. Nik Prunk je zasedel 3.mesto.

23.5.15 Palijev memorial

Na Palijevem memorialu v Ljubljani je Nik Prunk zasedel odlično 3.mesto. Na memorialu je mlade judoiste obiskala dobitnica olimpijske medalje Urška Žolnir.

Športnik MOK za leto 2014

Oba naša tekmovalca Nik in Martina Prunk sta na prireditvi športnik Kopra od mestne občine Koper prejela priznanji za športne dosežke v letu 2014.